Перейти к содержимому


Децентралізація та територіальні громади, реформа адміністративного устрою


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В теме одно сообщение

#1 Guest_obuhov_*

Guest_obuhov_*
  • Guests

Отправлено 31 August 2015 - 02:17 PM

Рада проголосувала за децентралізацію в першому читанні

 

За відповідне рішення проголосували 265 депутатів.

Верховна Рада в першому читанні схвалила президентський законопроект про внесення змін до Конституції в частині децентралізації влади. За проект постанови проголосували 265 народних депутатів із 368, які зареєструвалися на засіданні.

 

Як відомо, ухвалення конституційних змін передбачено мінськими домовленостями, тому в запропонованому Петром Порошенком проекті присутнє положення про те, що особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей визначаються окремим законом.

На наступній сесії для остаточного ухвалення закону про внесення змін до Конституції необхідно будещонайменше 300 голосів парламентаріїв.

Зазначимо, обговорення законопроекту тривало при заблокованій президії і трибуні.#2 Guest_obuhov_*

Guest_obuhov_*
  • Guests

Отправлено 31 August 2015 - 02:26 PM

Протестуючі почали розгойдувати металеву огорожу біля парламенту, міліція застосувала кийки.

Біля Верховної Ради після інформації про успішне голосування депутатів за децентралізацію між протестуючими, міліцією та співробітниками Нацгвардії, які знаходяться в кордоні навколо парламенту, почалися сутички.
 

Мітингувальники почали розгойдувати встановлену навколо парламенту металеву огорожу. На це зреагували правоохоронці. Було видно, що в бік правоохоронців полетіли пляшки з водою та інші предмети. У хід також пішли димові шашки. У відповідь правоохоронці застосували гумові кийки.

 

 

З'явилося відео моменту вибуху під Радою

 

На записі чутно сильний гуркіт, після цього з оточення почали вибігати міліціонери.

У мережі з'явилося відео моменту вибуху бойової гранати біля Верховної Ради.Відповідне відео на своєму каналі виклало Fox TV.

На записі чутно сильний гуркіт, після цього з оточення почали вибігати правоохоронці, кілька з них накульгує.


Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Warning: include(sape.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/obuhov.info/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php on line 397 Warning: include(sape.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/obuhov.info/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php on line 397 Warning: include(): Failed opening 'sape.php' for inclusion (include_path='/var/www/obuhov.info/forum/ips_kernel/HTMLPurifier:.:/usr/share/pear:/usr/share/php:/var/www/obuhov.info/forum/ips_kernel/') in /var/www/obuhov.info/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php on line 397 Яндекс.Метрика