У ГПУ РОЗПОВІЛИ ПОДРОБИЦІ ОБШУКУ КЛЮЄВА ПІД ОБУХОВОМ

30-06-2016, 11:11
0
Жалоба
Обухов

Генеральна прокуратура України проводить слідчі дії у житловому будинку, який належить колишньому главі Адміністрації Президента Андрію Клюєву в рамках розслідування кримінальних проваджень. Про це повідомили у прес-службі ГПУ.

 

"Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 07.10.2014 за підозрою екс-глави Адміністрації президента України А. Клюєва та інших у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 27 (види співучасників), ст. 340 (незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій), ч. 3 ст. 27 ч. 2 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) КК України", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, під час слідства, 1 червня з метою відшукання речей та документів, які мають значення у провадженні та встановлення місцеперебування підозрюваного А.Клюєва, суддя Печерського районного суду м.Києва надав дозвіл на проведення обшуку у житловому будинку, який, згідно даних реєстраційної служби, належить йому та розташований в смт. Козин Обухівського району.

 

"21.06.2016 слідчо-оперативна група у складі працівників Генпрокуратури, Національної поліції України прибули за вказаною адресою для проведення слідчих дій, які тривають", – повідомляють у відомстві.


Авторизація