Місто обухів на 90 % замінив теплові лічильники в житлових багатоповерхових будинках

3-06-2016, 13:46
0
Жалоба
Обухов

З метою зменшення витрат населення на комунальні послуги Обухівською міською радою, теплопостачальними організаціями та мешканцями багатоквартирних будинків було встановлено лічильники тепла. Обухівською міською радою було виділено кошти у сумі 806 тис. грн. За рахунок коштів міського бюджету були придбані самі прилади обліку теплової енергії.

 

В опалювальний період найбільш відчутна економія, адже коли опалювальний сезон уже розпочався, але на вулиці ще досить тепло, вдається заощадити від 15 до 35% в залежності від типів будинків та теплових мереж, отож Обухіська міська рада планує забезпечити всі багатоповерхові житлові будинки тепловими лічильниками на 100% до цього часу.


Відтепер споживачі сплачуватимуть за фактично спожите тепло, а не за нормативами. Потім вартість спожитого тепла розподілятиметься між квартирами за їхньою площею, показники зніматимуться представником будинку та представником теплопостачальної організації.


Кожні 4 роки відбуватиметься повірка приладів обліку теплової енергії. А взагалі термін експлуатації лічильників – 16 років. За цей час кожен стовідсотково відчує всі привілеї даного пристрою та обере свій алгоритм, як краще заощаджувати: хтось встановить теплозберігаючі вікна, для інших це стане гарним стимулом для утеплення оселі або цілого будинку.
Отож, перший крок вже зроблено і він буде гарним поштовхом до наступного.


Авторизація