Незадоволені пайовики перекрили об’їзну дорогу Обухова

7-06-2018, 20:44
0
Жалоба
Обухов

Пайовики радгоспу-комбінату "Обухівський" незадоволені діями місцевої влади через зволікання із оформленням земельних наділів для колишніх працівників

"Проблеми полягають в завуальованих позовах. Основною метою яких є позбавити прав власності землі цих селян, які своєю працею весь вік намагалися отримати у власність ці землі", - сказав адвокат, правозахисник Арсен Луцик.

Радгосп "Обухівський" припинив своє існування у 2006-му. Саме з цього часу працівники та пенсіонери отримали право на оформлення у власність земельної ділянки. Та з 839 пайовиків зробити це змогли лише половина.


"Якщо в нас є невитребувані паї, яких більше 400, їх всі необхідно покласти в публічну кадастрову карту. Чекати поки з'явиться власник і оформить на себе документ і до цього часу держава як орендодавець може отримувати оренду, як я зазначав, це 8 мільйонів гривень щорічно тільки орендної плати", - сказав Луцик.

Катерина Шевченко все своє життя з 14 років пропрацювала дояркою. Бідкається, що заробила 2 тисячі гривень пенсії на місяць. Тому на пайову ділянку покладає особливі сподівання.

"То я думаю, що мені за цей пай хтось стакан води подасть. Але намагаються забрати. І це по судах, 3 роки по судах їздимо, і вони все відкладають. Тільки суд до краю доходить, то все тільки починається. То ті адвокати їхні радгоспні або суддям відвід дають, або недовіра суддям", - сказала Шевченко.

Судові спори між пайовиками та радгоспом тривають вже три роки. Селяни до останнього збираються відстоювати свої законні права.


Авторизація