Обухів спортивний

13-07-2016, 14:55
0
Жалоба
Обухов

Віднедавна у нашому місті з’явилося два оновлених поля для гри в міні-футбол! Одне з них, 7 липня, урочисто відкрив міський голова Олександр Левченко, забивши гол футбольному тренеру Віктору Мозговому. Віктор Остапович вирішив дати ударом у відповідь, але міський голова, як великий шанувальник футбольних ігор, з легкістю відбив м’яч противника біля своїх воріт.

На футбольне поле, що поблизу дитячого майданчика «Рошен», були запрошені дитячі футбольні команди нашого міста. Хлопчаки раділи, що відтепер грати в улюблену гру вони зможуть на сучасному, облаштованому полі.
  

Зазначимо, що поле покрите «штучною травою» з висотою ворсу 40 мм, а це означає, що роботи тут виконані не лише сучасно та дорого, а й надійно. Обухівська міська рада не пошкодувала коштів, аби діти могли грати у футбол безпечно. Отож, спортивний майданчик для гри в міні-футбол площею 360 м2 готовий зустрічати юних футболістів, які, можливо, в недалекому майбутньому стануть відомими зірками футбольної гри.
  

Але це не єдине оновлене місце, де можна пограти у футбол. Такий самий, лише трішки більший, площею 936 м2, сучасний майданчик для гри в міні-футбол є і на центральному стадіоні. Отож, юні футболісти, двері стадіонів для вас завжди відкриті! Пам’ятайте: спортивним бути модно!

Ольга Журавська-Товмач


Авторизація